Odśnieżanie i czyszczenie dachów w poznaniu i w okolicach – zabezpieczenia

Sezon zimowy jest nie tylko trudny dla kierowców czy pieszych poruszających się w przestrzeni publicznej. To także ogromne zagrożenie i obciążenie dla kondycji czy bezpieczeństwa konstrukcji budowlanych. Nieodzownym problemem jest śnieg zalegający na dachach, który może doprowadzić nawet do zawalenia się budynku. Wychodząc więc naprzeciw Państwa potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom, pragniemy zaoferować profesjonalne odśnieżanie dachów w Poznaniu oraz w okolicach. To usługa, dzięki której znacząco można zminimalizować ryzyko zawalenia się dachu, a tym samym zniszczenia budynku oraz stworzenia zagrożenia dla osób, które w nim przebywają. Jeśli więc konieczne jest odśnieżanie dachów, to nasza firma poradzi sobie z tym terminowo i profesjonalnie.

Nieodśnieżony dach – czym to grozi?

Jeśli są Państwo właścicielami budynku, to na pewno wiecie, że kluczowe znaczenie ma dbanie o bezpieczeństwo ludzi oraz troska o swoją nieruchomość. W okresie zimowym jedną z najważniejszych rzeczy do wykonania jest właśnie odśnieżanie dachu i na taką usługę należy koniecznie się zdecydować.

Czym może grozić zlekceważenie wykonania takiego zadania? Po pierwsze, właściciel budynku może otrzymać mandat, nałożony na niego przez policję. Istnieje bowiem przepis mówiący, że to właśnie po stronie właściciela budynku leży usunięcie zarówno zalegającego śniegu na dachu, sopli lodu, jak również i odśnieżenie chodnika wokół swojej posesji. Po drugie, nadmiar śniegu osłabia kondycję budynku i może doprowadzić do jego zawalenia. Nie chcąc do tego dopuścić, powinni Państwo zatrudnić profesjonalistów w tej dziedzinie, jakimi niewątpliwie są nasi doświadczeni pracownicy.

odśnieżanie dachów
czyszczenie dachów

Czyszczenie dachów w Poznaniu poza sezonem zimowym

Dachy są narażone na zbieranie się na nich różnych zanieczyszczeń, takich jak liście, gałęzie, pył czy mchy. Nagromadzenie tych elementów może prowadzić do powstawania wilgoci i w konsekwencji przyczyniać się do uszkodzeń materiałów pokryciowych. Często spotykanym problemem jest na przykład rozwój pleśni czy grzybów, które mogą niszczyć strukturę dachu oraz wpływać negatywnie na zdrowie mieszkańców. Regularne mycie dachu pomaga zapobiec tym niekorzystnym zjawiskom oraz utrzymać go w jak najlepszej kondycji. Nasza firma z Poznania doskonale zdaje sobie z tego sprawę i oferuje profesjonalne usługi czyszczenia dachów, które przekładają się na wiele korzyści dla właścicieli nieruchomości.

K2Team – zawodowcy w odśnieżaniu i czyszczeniu dachów z Poznania

Jesteśmy profesjonalistami w kwestii tego typu zadań. W naszych szeregach zatrudnieni są ludzie, którzy specjalizują się w odśnieżaniu i czyszczeniu dachów w Poznaniu oraz w okolicach. Dbamy o bezpieczeństwo klientów, tworząc odpowiednie zabezpieczenia wokół nieruchomości, ale przy tym sami troszczymy się o zachowanie bezpieczeństwa pracy naszych specjalistów. Dla nas nie ma zleceń niemożliwych, podejmiemy się każdego powierzonego nam zadania!

Zapraszamy do kontaktu z K2Team

Z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Jeśli Wasza nieruchomość znajduje się na terenie miasta Poznań lub okolic, bez problemu dojedziemy na miejsce w wyznaczonym terminie i podejmiemy się odśnieżania oraz czyszczenia dachów z gwarancją, że usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie. W okresie zimy wiele prac jest po prostu niezbędnych, a odśnieżanie dachów do nich właśnie należy, stąd też polecamy się i zachęcamy serdecznie do współpracy.