Montaż reklam, konstrukcji stalowych Poznań – Prace montażowe

 

Reklamy zewnętrzne, banery i inne konstrukcje stalowe to elementy, które są widoczne w ogromnej liczbie w niemal każdym mieście. Sam wydruk reklamy nie wystarczy. Aby była skuteczna, tzn. przyciągała uwagę, należy ją zamontować w odpowiednim miejscu, zwykle na dużej wysokości, by była widoczna. Instalacja reklamy zewnętrznej nie jest prostym procesem, do jej sprawnego wykonania potrzebne są umiejętności i specjalistyczny sprzęt. Nasza firma alpinistyczna świadczy usługi również w tej dziedzinie. Przez cały okres działalności firmy zdążyliśmy zamontować wiele konstrukcji stalowych, a także wykonaliśmy wiele związanych z tym prac wysokościowych (demontaż, naprawy, sprzątanie itp.). Działamy na terenie Poznania i okolic.

Specjaliści od montażu

Większość reklam zewnętrznych jest umieszczona na wysokości dla lepszej widoczności, a tym samym maksymalnego pokrycia widowni przyszłych nabywców. Nasza firma świadczy usługi w zakresie profesjonalnego montażu reklamy zewnętrznej przez alpinistów przemysłowych.

Technologia montażu reklamy zewnętrznej jest opracowywana oddzielnie w każdym przypadku. Reklama zewnętrzna może być umieszczona zarówno na elewacjach, dachach budynków, jak i na najbardziej niestandardowych konstrukcjach. Sezonowość w większości przypadków nie wpływa na montaż reklamy zewnętrznej, dlatego reklamę można montować przez cały rok.

Montaż reklamy zewnętrznej przez wspinaczy to optymalne rozwiązanie do montażu na skomplikowanych odcinkach elewacji i dachów budynków i konstrukcji. Montaż reklamy ma swoje własne charakterystyczne cechy, które zależą od stanu powierzchni, cech architektonicznych budynku, elementu konstrukcyjnego reklamy. Biorąc pod uwagę te czynniki, nasi specjaliści bezpłatnie opracują dla Państwa zalecenia techniczne dotyczące dalszego montażu konstrukcji reklamowych oraz przeprowadzą profesjonalny montaż przez wykwalifikowanych alpinistów przemysłowych.

Zaufaj K2 Team

Firma K2 Team wykonuje prace wysokogórskie za pomocą alpinizmu przemysłowego. Nasze usługi związane z montażem reklam, malowaniem konstrukcji stalowych wykonywane są na wysokości przy użyciu specjalistycznego sprzętu i narzędzi. Dzięki nowoczesnej technologii dostępu linowego nasi doświadczeni i przeszkoleni pracownicy wykonują prace szybko, skutecznie i z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa. Dzięki temu praca staje się wydajna, a koszt poszczególnych usług jest bardzo korzystny dla klienta. Działamy zgodnie z przyjętymi normami polskimi, posiadamy niezbędne szkolenia i kursy, certyfikaty. Podczas pracy używamy sprzętu najwyższej klasy, opatrzonego polskimi oraz międzynarodowymi atestami i certyfikatami bezpieczeństwa.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z K2 Team?

Nasz zespół jest wyposażony w najwyższej jakości sprzęt. Firma inwestuje w zasoby ludzkie, zapewniając pracownikom szkolenia i kursy. Wykonywane przez naszych specjalistów prace na wysokościach, zwłaszcza jeśli chodzi o montaż konstrukcji stalowych, są całkowicie bezpieczne ze względu na technikę stosowania podwójnych lin zabezpieczających. Do mycia i czyszczenia różnych powierzchni i konstrukcji używamy najlepszych preparatów. Gwarantujemy także konkurencyjne ceny usług.

Zapraszamy do współpracy

Szukasz firmy, która kompleksowo wykona montaż reklam i konstrukcji stalowych? Jeśli tak, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jesteśmy firmą, która świadczy usługi w tym zakresie, a na tle konkurencji wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, ale także atrakcyjne ceny, najwyższa jakość usług, profesjonalne podejście do każdego klienta oraz terminowe wykonywanie zleceń. Osoby zainteresowane montażem reklam i konstrukcji stalowych zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.